Co je to tu za tu notu

4. června 2023

A máme za sebou další divadelní představení s našimi tanečníky a herci. Divadlo bylo vyprodané, takže si naši žáci mohli užít krásnou atmosféru před plným hledištěm.

Tanečníci pro nás tentokrát připravili různé taneční styly a žánry. 1. ročník s přípravkou se představili v ukázce lidových tanců s názvem Dětské hry a Znělky z večerníčků. 4. ročník nám zatančil ukázku v samostatném projektu klasického tance na motivy baletu „Don Quijote“ Společně pak 4. a 5. ročník připravili v rámci soudobého a jazzového tance choreografie na filmovou a populární hudbu. Choreografii i veškeré kostýmy připravila paní učitelka Diana Gaálová.

Od literárně-dramatického oboru jsme měli možnost shlédnout premiéru Červené Karkulky od pánů Svěráka a Uhlíře.. Pan učitel protnul tuto minioperku svým autorským nápadem a doinscenoval příběh o rýmovanou činohru. Malá mořská víla od Hanse Christiana Andersena byla chloubou vyšších ročníků, kde si hlavní roli se skvělým výkonem zahrála Andrea Moraru. Lukáš Klíma vytvořil pro představení autorský přepis.

Na naše představení Karkulky se přišel podívat sám hudební mistr Jaroslav Uhlíř. Byla to velectěná návšteva a jsme za ni moc vděční.

Taneční vystoupení

Červená Karkulka

Malá mořská víla

Červená Karkulka

Malá mořská víla

Tanec

a jiné

Nechte nám zprávu