PROGRAM

16:00 GALERIE

17:00 KONCERT

Slavnostní koncert k výročí založení ZUŠ

AREÁL TJ SOKOL

Na Příštipku 135, 250 81 Nehvizdy

ÚČINKUJÍCÍ

domácí

ŽÁCI ZUŠ NEHVIZDY

PEDAGOGOVÉ ZUŚ NEHVIZDY

DOPROVODNÁ KAPELA

hosté:

DANIEL HŮLKA

TOMÁŠ TRAPL

JAN KŘÍŽ

speciální vystoupení:

ANTON ELIAŠ, LUKÁŠ ŠIMON

speaker

JIŘÍ N. JELÍNEK

VÝZNAMNÍ HOSTÉ

DOPROVODNÁ KAPELA

Aleš Háva

PIANISTA

Ondřej Fišer

KYTARISTA

Tomáš Uhlík

BASISTA

Zdeněk Puchmeltr

BUBENÍK

SPECIÁLNÍ VYSTOUPENÍ

Anton Eliaš a Lukáš Šimon

Robo Erectus

Robo Erectus je komická pouliční pantomima o dvou robotech, kteří už nemůžou nikomu posloužit, a tak radši baví sami sebe.

„Nekouřím, nepiju, nestárnu, nevyžaduji pozornost, nežongluji, nemám city. Jsem robot… …a samota a jiný robot mi změnili život.“

„Přijďte k nám do Nehvizdy 20.6.2019 – oslavit s námi výročním koncertem vznik naší Základní umělecké školy Nehvizdy a nechat se bavit uměním napříč žánry i věkem.“

Koncertem bude provázet

JIŘÍ N. JELÍNEK

V letech 1993-2002 byl houslistou Pražského Studentského Orchestru pod uměleckým vedením Mirko Škampy. Studium herectví absolvoval na Katedře alternativního a loutkového divadla na DAMU, kde ztvárnil mnoho rolí v divadle Disk (Soleného ze Tří sesterBettelheimave Spalovači mrtvolVladimíra a Estragona v Čekání na Godota atd).

V roce 2009 založil tanečně akrobatickou skupinu chůdařů Long Vehicle Circus, jejíž první premiéra proběhla v rámci českého národního dne na EXPU 2010 v Šanghaji.

AMAROUNY BUDOU!

Když se řeknou Návštěvníci, každému se vybaví amarouny a superpočítač CML. Premiéra prvního dílu se konala 5. listopadu 1983 a divákům představila Zemi v roce 2484, kdy všichni žili v míru a pokoji. Do chvíle, kdy pohodu narušilo hlášení CML: v blízkosti planety má proletět kometa, která bude mít pro lidstvo katastrofální následky.

Slovo amarouny se díky seriálu dostalo do běžného slovníku, a to ve spojení s nevýraznou chutí jídla.

*V Návštěvnících měli hlavní hrdinové tuto stravu z budoucnosti v každodenním jídelníčku.

Amarouny vymyslel mistr českého animovaného filmu Jan Švankmajer.

Nejzajímavější byl způsob přípravy.
Z několika tablet, pasty z tuby a pár kapek neurčité tekutiny se na talíři začaly formovat nejrůznější pokrmy (kuře, koláče, dort…) navzájem se proplétající, bublající, formující se v nejrůznější obrazce, aby se nakonec složily v kostku barevného želé.

TECHNICKÝ RIDER KONCERTU