Propojení výtvarného, hudebního a tanečního umění.

MEGA výstava a koncert žáků ZUŠ Nehvizdy

ZUŠ Nehvizdy uspořádala nezapomenutelné odpoledne plné hudby, tance a umění, které skvěle propojilo tři hlavní umělecké obory – výtvarný, hudební a taneční. Tato akce se konala v prostorách školy a přilákala mnoho návštěvníků, kteří si mohli užít nejen hudební maraton, ale hlavně výstavu výtvarných děl a keramických výrobků.

Hlavní doménou celého odpoledne byla výstava výtvarných děl a keramických výrobků žáků. Návštěvníci mohli obdivovat malby, kresby, sochy a keramické objekty, které ukázaly kreativitu a talent mladých umělců. Výstava byla umístěna v přilehlých prostorách a poskytla návštěvníkům možnost seznámit se s různými technikami a styly.

Hudební část odpoledne až do večerních hodin nabídla skutečný „maraton“, který trval neuvěřitelných 200 minut. Na programu byli žáci ZUŠ Nehvizdy, kteří předvedli své dovednosti ve zpěvu, hře na bicí, piano, kytaru a také zatančila skupina Tančím. Jejich výkony byly skvělé a ukázaly, jak pilně se žáci po celý rok připravovali.

Všichni mladí muzikanti a zpěváci se předvedli s repertoárem, který je velmi baví – od klasických skladeb a písní až po moderní hity. Jejich vystoupení byla energická a dojemná zároveň.

Celý večer byl doplněn cateringem, což přispělo k příjemné atmosféře celé akce. Návštěvníci si mohli vychutnat například kanabky od Romana Vaňka a další drobné sladkosti.
Koncert žáků ZUŠ Nehvizdy byl úžasným propojením hudebního, výtvarného a tanečního umění. Tento projekt ukázal, jak talentovaní a pilní jsou žáci školy a jak důležitá je podpora uměleckého vzdělávání. Návštěvníci odcházeli s pocitem naplnění a obdivu ke všem mladým umělcům, kteří předvedli své schopnosti na skvělé úrovni.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci této krásné akce a těšíme se na další „UMĚNÍ NA DVORKU 2025“. 💖

foto: Jiří Krystlík

Nechte nám zprávu