Vystoupení našich žáků v obci Horoušany.

23. 04. 2022 v sále A. Basaře

Výstava o historii obcí Horoušany a Horoušánky byla po dvou letech odkladů dnes konečně zahájena krásným vystoupením dětí ze ZUŠ Nehvizdy, které uváděl a doprovázel pan ředitel Aleš Háva. Odpoledne pokračovalo neméně hezkým setkáním několika generací lidí, které k sobě váží geny, přátelství nebo náklonost k místu.

K vidění bylo mnoho historických fotografií a dokumentů a také díla žáků z výtvarného oboru ZUŠ Nehvizdy, která vytvořili pod vedením paní učitelky Petry Hřivnáčové.

Jsem moc ráda, že se nám to povedlo a děkuji všem, kdo přišli a zejména Evě Petrové, Petře Nechvátalové, Alešovi Hávovi, Petře Hřivnáčové a všem ostatním, kteří se na přípravě dnešního odpoledne podíleli.

Výstava je k vidění do 30. dubna, neváhejte napsat a domluvit si návštěvu. Rádi vás provedeme.