POMOZTE nám pro NAŠE ŽÁKY získat ve sbírce NOVÝ nástroj - PIANO zn. PETROF

Naše základní umělecká škola byla vybrána mezi žadateli z 11 krajů České republiky a podpořena nadací Karel Komárek Family Foundation k získání klavíru – koncertního křídla P 173 Breeze zn. Petrof . Považujeme to za obrovský úspěch! Ale jsme na začátku a bez podpory veřejnosti to nezvládneme. 

Proto se na Vás obracíme s prosbou o pomoc a přispěli nám na tento nástroj.

👇 odkaz na sbírku zde 👇

Přímý odkaz na sbírku pro ZUŠ Nehvizdy

Proč potřebujeme Vaši podporu?

 • Nový klavír – koncertní křídlo má hodnotu 1.099.000,- Kč

 • My musíme vybrat polovinu, tedy 500.000,-Kč

 • Druhou polovinu 500.000,- Kč nám přispěje nadace KKFF

 • 100.000,-Kč nám přispěje formou slevy firma Petrof

Vítáme Vás ve sbírce

Jak sbírka funguje?

 • finanční obnos je možný věnovat pouze přes nadaci KKFF. Proč? Protože nadace okamžitě znásobí každou korunu, kterou věnujete. 

 • na webu NADACE rovnou kliknete DAROVAT

 • 100 % Vašeho daru jde přímo na náš nástroj. 

 • pro významné dárce jsou k dispozici benefity

 • sbírka je časově omezena do 31. 12. 2023

 • v případě nedosažení částky se sbírka prodlouží

SEZNAM DÁRCŮ

Bc. Robert Balák
Městys Nehvizdy
Mgr. Jiri Urvalek
Irena Götzlová
Keramika Nehvizdy
Petr Patočka
Petr Plička
Petra Hřivnáčová
Ing. Michal Rejňák
Tomáš Nápravník
Daniel Ryvola
Mgr. Eva Vlčková
Petra Dolejšová
Radka Puchernová
Lucie Hájková
Martin Hejtmánek
Aleš Háva
Bc. Yveta Jeništa Sotonová
Hana Jarešová
Ing. Josef Egermaier
Klára Rejňáková
Ladislav Kolář
Mgr. Atanas Dandarov
Michaela Grossová
Pavel Souček
Pavlína Nápravníková
Rebrii Galyna
Romana Váchalová
Zbyněk Ptáček
Denisa Čechovská
MgA. Diana Gaálová
Marie Štrynková
Michaela Kazíková
Petra Horáková
Romana Arazimová Fistrová
Tereza Karásková
Radka Csémi
Veronika Cejpkova
Bc. Kateřina Slavíková
Tereza Heverlová
Tomáš Havlík
Ondřej Miclík

Milí dárci,

Rádi bychom Vám vyjádřili náš nejupřímnější dík za Vaši velkorysou podporu ve sbírce darů na náš nový klavír pro naše žáky.

Díky Vašemu daru budeme moci získat kvalitní nástroj, který bude sloužit našim žákům pro jejich vzdělávání a umělecký rozvoj. Klavír je nepostradatelným prvkem v našem hudebním oboru a díky Vaší podpoře můžeme zajistit, že naši žáci budou mít přístup ke skvělému nástroji, který jim umožní rozvíjet jejich hudební schopnosti a vášeň pro hudbu.

Vaše štědrost nejenže pomáhá našim žákům, ale také je pro nás inspirací a motivací. Je to skvělý příklad toho, jak jednotlivci mohou mít pozitivní vliv na komunitu a pomáhat ve vzdělávání mladých lidí. Jsme hrdí, že můžeme mít takového podporovatele jako jste Vy.

Jsme si jisti, že nový klavír bude sloužit našim žákům mnoho let a bude jim umožňovat objevovat a rozvíjet jejich hudební talenty. Vaše podpora nám umožnila splnit tento dlouho očekávaný sen a za to Vám budeme vždycky vděční.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši velkorysou podporu a za to, že jste nám umožnili zkvalitnit vzdělávání na naší škole. Vaše příspěvky jsou opravdu ceněny a budou mít trvalou hodnotu pro naše žáky a celou školu.

S největším díkem,
ZUŠ Nehvizdy

BENEFITY PRO DÁRCE

Jako poděkování věnujeme významným dárcům vybrané výtvory našich žáků výtvarné tvorby s hudebním tématem „PIANO“. Získáte hmotnou a uměleckou vzpomínku za Váš dar.

Sbírku také můžete podpořit zakoupení obrazů z galerie instalované v Zooparku Nehvizdy.

Podpoříte nás také zakoupení sponzorské vstupenky na naše vystoupení tanečního a literárně-dramatického oboru „Co je to tu, za tu notu.“ v Divadle Horní Počernice dne 4. června 2023. Speciální vstupenky získáte na našem sekretariátu sekretariat@zusnehvizdy.cz

Můžete si koupit i hračku vyrobenou na 3D tiskárně za cenu 300,-Kč. Výtěžek jde opět do sbírky.

VYBRANÉ PIANO

P 173 BREEZE

ROMANTICKÁ DUŠE

Breeze dokáže něžně a romanticky pohladit. Dotyk je nenucený, ale o to více inspirativní a osobní. Pokud mu to dovolíte, dostane se do nejtajnějších zákoutí vaší duše. S jeho vlídnou pomocí se odvážíte proniknout všude tam, kam jste se do této chvíle báli snad jen nahlédnout. Dokonalé proporce klavíru Breeze budou ozdobou každé stylové domácnosti nebo vzdělávací instituce.

 • Šířka – 1525 mm
 • Délka – 1730 mm
 • Výška – 1025 mm
 • Váha –  320 kg

O Nadaci KKFF

Nadace Karel Komárek Family Foundation (KKFF) pomáhá rozvíjet české kulturní dědictví a proměňovat veřejný prostor. Angažuje se i v dalších oblastech, v nichž se snaží měnit myšlení lidí a posouvat jejich potenciál. Nadace podporuje mezinárodní hudební festival Dvořákova Praha, projekt Piana do škol a také činnost Nadace Proměny Karla Komárka, směřující k obnově velkých městských parků a školních zahrad. Neklade důraz jen na rozvoj dlouhodobých projektů, ale působí i tam, kde je to aktuálně třeba. Během pandemické krize řešila problémy seniorů, zapojila se do řešení dopadů tornáda na Moravě i sociálních důsledků války na Ukrajině. KKFF dlouhodobě podporuje i Kennedy Centrum ve Washingtonu, jemuž přispěla mimo jiné na uměleckou scénu The REACH. Rodinnou nadaci založili v červnu 2017 Karel Komárek (zakladatel skupiny KKCG) a jeho žena Štěpánka Komárková.

O Pianech do škol

Projekt Piana do škol organizuje rodinná nadace manželů Komárkových, která mimo jiné pomáhá rozvíjet české kulturní dědictví. První nástroje (osm pianin a tři klavíry) zakoupila rodinná nadace Karla Komárka v září 2020 v reakci na to, že je po návštěvě předsedy českého Senátu M. Vystrčila na Taiwanu odmítl čínský klient. Nástroje se nadace rozhodla věnovat českým školám. Ze 152 žádostí obdržených v grantové výzvě vybrala odborná komise 56 žadatelů, u kterých vyhodnotila jasnou potřebnost získat nové pianino. Průměrné stáří nástrojů na těchto školách bylo 49 let. Jedenáct žadatelů získalo nástroj okamžitě a dalších 45 škol, jejichž nástroje byly vyhodnoceny jako nevyhovující, bylo v listopadu 2020 zařazeno do veřejné sbírky. Do konce roku 2021 se podařilo mezi lidmi vybrat neuvěřitelných 9 855 000 Kč a všechny podpořené školy se mohly radovat z nového nástroje.

www.pianadoskol.cz

Nadace Karel Komárek Family Foundation

NKKFF zvyšuje díky velkému zájmů dárců i škol počet podpořených základních uměleckých škol v druhém kole projektu Piana do škol 2022 z původních 12 na 21. Celkem 21 základních uměleckých škol z 11 krajů České republiky získá nástroje (pět klavírů a 16 pianin) v celkové hodnotě 10 279 000 Kč.

Společnost PETROF, o jejíž nástroje školy usilují, každé věnuje jako počáteční vklad nepeněžitý dar v hodnotě 50 tisíc korun, v případě klavírů pak 100 tisíc korun.

„Piana do škol patří mezi výrazné vklady naší nadace v oblasti kultivace prostředí uměleckého vzdělávání. Druhé kolo tohoto projektu a související veřejná sbírka se staly mezi lidmi a dárci od loňského prosince natolik oblíbenými, že jsme se rozhodli počet podporovaných základních uměleckých škol rozšířit. Nad rámec původních 12 škol se jich na nové piano může těšit dalších devět, které v pořadí hodnocení odborné komise následovaly. I v jejich případě je podmínkou účast na veřejné sbírce, v níž si škola vybírá polovinu z ceny nástroje. Nadace je v tomto úsilí maximálně podporuje,“ uvedl Luboš Veselý, ředitel Nadace Karel Komárek Family Foundation.