BLACK or WHITE

Slavnostní závěrečná Open Air akce ZUŠ Nehvizdy.

AREÁL TJ SOKOL

Na Příštipku 135, 250 81 Nehvizdy

19.6.2022

BARVY!

Černá nebo bílá?!
Co nám přinese spektrum barev mezi černou a bílou?!

Odpověď dostanete jen tehdy, když se přijdete podívat. Na akci Open Air Nehvizdy vystoupí žáci, hosté, umělci, moderátoři, pedagogové a nebudou chybět ani barevné pochutiny.

Velkolepé barevné klání.

Není vše jen černobílé.

Barvy jsou odrazem duše.

Barvy si musíme hýčkat.

Barevný svět není samozřejmostí.

V 16:00 hodin zahájíme akci GALERIÍ výtvarných umělců a v 17:00 hodin vypukne barevný koncert napříč hudební, taneční a literárně-dramatickým uměním.

HOSTÉ AKCE

PODPOŘTE FINANČNĚ NAŠI AKCI
a to formou sponzoringu nebo sponzorskou vstupenkou

SPONZORSKÁ VSTUPENKA

Sponzorská vstupenka

Naším cílem je vytvořit na malý moment svět barevnější, pozitivnější a krásnější.

BAREVNÝ KONCERT

ÚČINKUJÍCÍ

domácí

ŽÁCI ZUŠ NEHVIZDY

PEDAGOGOVÉ ZUŠ NEHVIZDY

DOPROVODNÁ KAPELA

hosté:

GROOVE ARMY & TOKHI

ROMAN TOMEŠ

MICHAELA TOMEŠOVÁ

speciální vystoupení:

BARMANSKÁ SHOW a prodej koktejlů

DOPROVODNÁ KAPELA

Aleš Háva

PIANISTA

Lukáš Pelikán

KYTARISTA

Tomáš Uhlík

BASISTA

Vít Skalička

BUBENÍK

SPECIÁLNÍ VYSTOUPENÍ

GROOVE ARMY

TOKHI

Originální bubenická show Tokhi & the Groove Army vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje. Skupina bubeníků používá nástroje typické pro slunnou Brazílii (surdo, caixa, caxixi, pandeiro, tamborim, ganza, timba atd.)…. Mimo klasických rytmů pro tzv. Samba baterria hraje i moderní beaty, inspirované například hip hopem, r´n´b, případně groovy a rytmy původem ze všech koutů světa.

Je to temperamentní bubenická show, která si diváky natolik podmaní, že se doslova poddají její nespoutané síle a nezdolné energii. Bubeníci je zaujmou osobitou choreografií a originálními kostýmy, obejdou se bez ozvučení, nebo pro ně není problém, aby se celá skupina vydala s nástroji na pochod.

Koncertem bude provázet:

ROMAN TOMEŠ

Rodák z Vrchlabí, vystudoval obchodní akademii v Jičíně. Už v té době se zároveň plně věnoval zpěvu, hře na kytaru a piano, psal písničky a zajímal se o divadlo. Jeho další směřování bylo tedy jasné a po maturitě proto pokračoval ve studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Ve druhém ročníku konzervatoře získal první divadelní zkušenosti díky roli Giacoma Salaie v muzikálu Mona Lisa v pražském Divadle Broadway. Brzy následovala hlavní role Tomáše v muzikálu Osmý světadíl na prknech Divadla Kalich a posléze i další projekty a role: Danny v Pomádě a titulní role v muzikálu Mauglí v Divadle Kalich, Pietro a Nicolo v muzikálu Lucrezia Borgia a Princ v muzikálu Sněhurka a sedm závodníků v Divadle Hybernia.

V Divadle Kalich hrál či stále hraje Bobbyho C. v Horečce sobotní noci, Bena v Touze, Jana v Tajemství, Martina v Atlantidě či Deana Hyde v Srdcovém králi. V kultovním muzikálu Rent hrál hlavní roli Rogera, za kterou také získal širší nominaci na Cenu Thálie 2015.

V současnosti účinkuje i ve slovenské verzi rockové opery Jesus Christ Superstar v bratislavském divadle Tower Stage, a to v roli Ježíše. Ve stejnojmenném muzikálu hraje i v Ostravě postavu Jidáše. Dále ho můžete vidět v Plzni v hlavních postavách muzikálů Anything goes a Bonnie a Clyde. Diváci ho mohli vidět v televizním seriálu TV Nova Doktoři z Počátků jako Pavla.

Naplno se věnuje psaní vlastní muziky. Vydal album Navěky.

BAREVNÉ SLADKOSTI!

Co může lépe nastínit pestrou paletu barev než cukrovinky a jiné sladké pochutiny?

Takže ani teď nebudou chybět barevné dobrůtky přímo od cukráře.

„Dortíky od Slávky“

SPONZOŘI AKCE

MAS Střední Polabí, MAP II Brandýsko

Organizace zajišťující rozvíjení aktivní spolupráce místních aktérů při plánování rozvoje vzdělávání na území ORP Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Budováním partnerství, znalostních kapacit, společného akčního plánování a implementací akčního plánu dojde k rozvoji spolupráce v území při využití participativních metod.

Felix Praha s.r.o.

Bezpečnostní agentura FELIX-PRAHA působí na českém trhu již od roku 1997 a poskytuje komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob. Nabízí služby v plném rozsahu a to od prvotní analýzy, následné specifikace ideálního způsobu zabezpečení, přes dodávku a správu technických zabezpečovacích prostředků, až k samotné fyzické ochraně.

Humidirect, s. r. o.

Humidirect, s. r. o. se zabývá vývojem a výrobou systémů vysokotlakého adiabatického zvlhčování vzduchu, úpravou vody na bázi reverzní osmózy a komplexním řešením zvlhčování vzduchu. Humidirect se řadí mezi lídry v oboru adiabatického zvlhčování.

AB PARTY TENT s.r.o.

Firma AB PARTY TENT, spol. s r.o. se specializuje na pronájem party stanů a zároveň poskytuje kompletní servis k uspořádání společenských, sportovních, firemních či soukromých akcí.

VIAPOWER

Společnost VIAPOWER s.r.o, se zaměřuje na kompletní projekci a instalaci fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, klimatizací a domácích nabíječek elektromobilů.

MERIDA

MERIDA je evropská výrobní a obchodní síť prodávající sanitární zařízení a hygienické prostředky v 9 evropských zemích na celkem 59 pobočkách.

Pizzerie Colore Vita

Pizzerie a občerstvení. Pizzu vyrábí podle italské receptury a peče ji v tradiční italské peci na dřevo, díky čemu získá svoji charakteristickou vůni a chuť.

Nekolný s.r.o.

Firma zabývající se kovovýrobou, stavebními pracemi se zaměřením na výstavbu domů, hal, inženýrských sítí a komunikací. Dále zhotovuje či upravuje projektové dokumentace.

PARTNEŘI PROJEKTU

Městys Nehvizdy

TJ Sokol Nehvizdy

TS Městyse Nehvizdy s.r.o.

Gurmania Band

Doprovodná kapela pro umělecké projekty, sólové umělece, společnenské akce, VIP eventy, městské slavnosti a pod.