JSME SPOLU

BUĎME SPOLU v projektu JSME SPOLU

TV REPORTÁŽ - JSME SPOLU

Termín zaslání do:

neděle
05. 04. 2020

ke stažení

Obrátili jsme se na všechny naše žáky. Víme, že jsou rodiče našich žáků zavaleni prací, učením, péči o své blízké a o domácnost, přesto, nebo právě proto jim nabízíme zapojení do projektu, který nás alespoň na chvíli díky moderním technologiím a umění zase svede dohromady.

Vězte, že učitelům jejich žáci velmi chybí. Je nám strašně líto, že se nemůžeme setkávat na hodinách osobně. Dělat umění přes telefon je takřka nemožné, protože osobitost každého našeho žáka je naprosto nenahraditelná.

„Nikdo není samozřejmě ničím vázán, je to čistě o chuti a čase každého z rodičů. Zapojit se mohou všichni bez ohledu na umělecký obor, komu nevadí ukázat společný zájem.“

O co se jedná?
Chceme společně ztvárnit píseň Není nutno pánů Svěráka u Uhlíře.

Každý, kdo studuje na naší škole, může natočit krátké video. Jakkoliv.
Výtvarníci budou píseň malovat, tanečníci tančit, dramaťáci recitovat nebo zkusí pantomimu a hudebníci mohou hrát či zpívat. Je to na každém a nejsou zde žádné mantinely. Podle počtu zaslaných domácích videí pak dáme dohromady TO NAŠE SPOLEČNÉ!

Zde na stránce je ke stažení hudební podklad a notový zápis písně Není nutno, kterou asi bude znát každý. Každý, kdo bude chtít, může píseň natočit celou, tak jak je psaná. Technicky doporučujeme na jednom telefonu pustit hudební podklad DO SLUCHÁTEK (z důvodu, aby se NEnahrálo piano) a druhým telefonem točit. A připomínáme, výtvarníci mohou píseň malovat, modelovat, herci recitovat či hrát, tanečníci tančit!

Tohle video je pro všechny naše obory a žáky!

Sami jsme velmi zvědaví, co z toho vznikne 🙂

 

Děkujeme Vám a budeme se těšit na Vaše videa. Pojďme takto být zase chvíli spolu.

VIDEA PROJEKTU

ZUŠ Nehvizdy v distančním projektu JSME SPOLU – No. 1 (HO)

ZUŠ Nehvizdy v distančním projektu JSME SPOLU – No 2. (HO, LDO)

ZUŠ Nehvizdy v distančním projektu JSME SPOLU – No.3 (TO, VV)

JSME SPOLU