ZUŠ vs. CML

THE STORY

Píše se rok 3019…

Píše se rok 3019 a počítač CML (Centrální Mozek Lidstva) signalizuje neznámý předmět, jehož srážka se ZUŠ může mít katastrofální následky. Narychlo svolaná pedagogická rada zvažuje, jak zabránit hrozícímu zániku školy.

Jisté řešení nabídne skvělý ruský klasik a akademik Amarovič Humidov. Připomene počátky vzniku Základní umělecké školy Nehvizdy, kdy velké koncerty spojovaly obory napříč všemi žánry. Princip konání těchto „performance“ umožňuje spojit síly a bezpochyby tak zachránit pokračování výuky v ohrožené umělecké škole.

A tak se umělecká expedice v čele s Amarovičem Humidovem a s podporou profesionálních uměleckých osobností vydává na cestu zpátky časem…

20.6.2019

ZUŠ Nehvizdy vs. CML Nehvizdy.

Velkolepé koncertní klání, které se odehraje v městyse Nehvizdy.

Umělecký boj proti sobě zahájí Základní Umělecká Škola a Centrální Mozek Lidstva.
Naše zbraně budou umělecké, citlivé a ušlechtilé.
Jste zvědaví jak to dopadne? Máte tedy jedinečnou možnost a to 20.6.2019.
V 16h se otevřou brány GALERIE výtvarných bojovníků a v 17h vypukne strategická hra.
Tento DUEL se uskuteční na bojovém pódiu arény TJ SOKOL ve venkovních prostorách.
Nebudou chybět těžké kalibry v podání našich předních umělců, kteří jsou zatím v utajení s ohledem na připravovaný útok.
Staňte se i VY našimi NÁVŠTĚVNÍKY 20.6.2019!

Požádali jsme o podporu tváře muzikálového světa.

Proti hrozbě umělé inteligence budou bojovat...

ROCKY BALBOA

Rocky byl hybridní boxer, měl kvalitní vlastnosti z obojího postavení, dobrý rohovník, rváč a v nečekanou dobu zasypal soupeře tvrdými ranami. Ve všech jeho významných utkáních, s výjimkou odvety proti Clubberu Langovi, kde bojoval jako outsider (stejná technika, kterou používal Apollo Creed), vždy postupoval rychle proti svému protivníkovi a po neúspěšných pokusech zasadit svůj levý hák vžene soupeře do provazů a zničujícím útokem pošle soupeře během kola k zemi. V ringu byl enormně tvrdohlavý, opakovaně vyrážel proti svým protivníkům dokonce i po těžkém poškození obličeje nebo těla.

JIDÁŠ

Jidáš Iškariotský je biblická novozákonní postava. Šlo o jednoho z 12 původních apoštolů Ježíše Krista, který svého mistra zradil a umožnil jeho zatčení. Existuje několik výkladů jeho původu. Nejrozšířenější vysvětlení jej vykládá jako „muž z Keriót“, což je odkaz na jeho rodnou ves, ležící poblíž Hebronu a zmiňovanou dvakrát v bibli. Kritiky tohoto výkladu je však poukazováno na to, že všichni Ježíšovi následovníci mají být z Galileje a Jidáš by jediný byl z Judeje. Jiní jej interpretují jako variaci výrazu „sikario“ jako by šlo o narážku na bojovníka, ozbrojeného dýkou, která se latinsky nazývá "sica". A nakonec je tento přídomek pokládán za jednoduchý přepis hebrejsko-aramejského výrazu, který znamená: „Ten, který ho měl zradit“.

DRACULA

velmi krutý vládce Transylvánie, který drancuje kláštery a bez ostychu vraždí duchovní i jiné „darmožrouty“; je odsouzen k nekonečnému životu, a nakonec se po mnoha prázdných staletích kaje.
Vlad III. Dracula byl třikrát valašským knížetem. Poprvé se krátce stal knížetem v roce 1448. Známý je především díky své druhé vládě v letech 1456–1462. Potřetí získal vládu krátce před svou smrtí v roce 1476.

Kulturní sál sokolovny TJ Sokol

16:00
GALERIE

Výtvarný obor

Open Air TJ Sokol

17:00
STRATEGICKÁ HRA

Hudební, taneční, literárně-dramatický obor

Ticho před bouří

Naším cílem je obstát ve světě jedniček a nul a uměleckou dovedností si vybojovat prostor v kybernetickém systému.

S nasazením emocí dokážeme cokoliv.

20.6.2019

SPONZOŘI PRGRAMU

LL stavby s.r.o.

Služby v oblasti stavebních prací, zednických prací, obkladů a dlažeb a úklidových prací.

ZŠ a MŠ Nehvizdy, p.o.

Základní škola a mateřská škola Nehvizdy je příspěvkovou organizací s právní subjektivitou, navazující na dlouholetou tradici nehvizdského obecního školství.

Canaba s.r.o.

Společnost nabízející nízkoenergetické rodinné domy na klíč.

Best, a.s.

Společnost se zabývá výrobou betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu.

Schiedel, s.r.o.

Společnost v oboru spalinových cest a komínových systémů v Evropě.

Městys Nehvizdy

Nehvizdy jsou nestředisková obec trvalého charakteru, s funkcemi obytnou, zemědělskou a výrobní.