ZUŠ NEHVIZDY V DIVADLE HORNÍ POČERNICE

ZÁVĚREČNÝ KONCERT

CO JE TO TU, ZA TU NOTU

V neděli 5.6.2022 jsme po druhé v řadě uvedli náš společný projekt Co je to tu, za tu notu, který se odehrál v krásném Divadle Horní Počernice.

Na programu byl opět sbor HUNAMAPO, naše herecké oddělení a celé vystoupení zakončili žáci z tanečního oddělení. Mohli jste slyšet vícehlasé kánony, populární skladby v úpravě pro pěvecký sbor a také vlastní tvorbu naší paní učitelky Magdy Pospíšilové se skladbou Tančila jsem. A byla opravdu povedená.

Od Jana Wericha zazněla díky našim hercům jednoslabičná próza Žil kdys kdes chlap a v předmětu “práce v souboru” nám herci předvedli inscenaci Amazonky, ke které vytvořil choreografii jejich pedagog Lukáš Klíma.

A samozřejmě nemohlo chybět naše taneční oddělení, které nám předvedlo opravdu velké baletní kusy. V krásných kostýmech zatančili žáci ze 3. a 4. ročníku část z Labutího jezera od P. I. Čajkovského a další skvělé choreografie, o které se postarala jejich paní učitelka MgA. Diana Gaálová.

Celým večerem nás provázela moderátorským slovem Andrea Hávová.

Děkujeme všem pedagogů za skvělou přípravu a odvedenou práci a těšíme se opět na další vystoupení v polovině příštího školního roku.

Přinášíme Vám záznam z kombinovaného vystoupení hudebního, tanečního a literárně-dramatického oboru.

video: Dominik Háva

foto: Jiří Krystlík

Nechte nám zprávu