Vystoupení žáků tance a herectví.
28. ledna 2024

V neděli se uskutečnilo poutavé vystoupení žáků tanečního a literárně dramatického oboru, které divákům přineslo nejen záblesky uměleckého talentu, ale i pohled do světa divadelní tvorby.

Taneční část programu byla plná energie a kreativity, žáci předvedli působivé ukázky ze zimního období a zajímavý náhled na připravovaný balet „Spící krasavice“ od P. I. Čajkovského, který slibuje být výjimečným divadelním zážitkem v červnu v Divadle Horní Počernice.

Herci se tentokrát zaměřili na recitaci a energický workout, čímž přinesli do představení nový dynamický prvek. Zvláštní pozornost získal moment, kdy se i samotní diváci zapojili do akce. Tuto neobvyklou interaktivitu inicioval Lukáš Klíma, pedagog herectví, který svým stand-upem dokázal nejen pobavit, ale také povzbudit diváky k tvůrčímu zapojení.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na nedělním vystoupení žáků tanečního a literárně dramatického oboru. Představení nám přineslo nejen radost, ale i pohled do světa umění a divadla. Vzdáváme hold pedagogům, zejména Dianě Gaálové a Lukáši Klímovi, za jejich inspirativní vedení a podporu naší mladé umělecké generace.

Děkujeme i divákům za jejich aktivní účast a podporu, která dodala naší události zvláštní atmosféru.

Těšíme se na další společné umělecké zážitky!

foto: Jiří Krystlík

Nechte nám zprávu