TO DÁŠ!

Stahuj odkazem TO DÁŠ!

22.1.2020 se uskutečnil mezinárodní atletický mítink Hvězdy v Nehvizdech. Naše ZUŠ Nehvizdy se také podílela na této velkolepé události a oba ředitelé organizací závodu a ZUŠ Nehvizdy Tomáš Vojtek a Aleš Háva dohodli spolupráci. Tak vznikla zcela spontánně hymna tohoto závodu. Slavnostně ji odprezentovali žáci ZUŠ hudebního oddělení, konkrétně Sbor HUNAMAPO. Celou píseň můžete poslechnou nebo stáhnout na našem horním tlačítku TO DÁŠ! 

„Za tento projekt byl velmi rád veřejně poděkoval paní učitelce Magdě Pospíšilové, která ve velmi malém časovém rozpětí píseň se žáky nacvičovala a paní učitelce Lence Jankovské, která nadlimit svého běžného učiva zařadila nácvik této písně a podílela se i na přípravě studiové nahrávky. Díky tomu se také žáci pěveckého oddělení poprvé setkali s profesionální nahrávací praxí.
Všem zúčastněným žákům sboru HUNAMAPO děkuji za projevenou vůli a píli, za skvělou spolupráci, za důslednou a rychlou přípravu této písně. Velké díky také patří naší žákyni Tereze Gaálové, která se ujala a nazpívala hlavní vokální linku této hymny. Jsem moc rád, že máme v našem kruhu tak šikovné děti. Je krásné, že nadšenost, radost a chuť do práce nevymizela.

Nechte nám zprávu