VYBRÁNO!

Nový klavír – křídlo zn. PETROF poputuje do ZUŠ Nehvizdy

V naší škole jsme nedávno měli úžasnou příležitost zapojit se do projektu „Piana do škol„. Tento inovativní program za podpory nadace KKFF umožňuje školám získat nové klavíry a podpořit tak hudební vzdělávání studentů. Když jsme se dozvěděli, že jsme byli vybráni do projektu „Piana do škol“ a máme šanci získat nový klavír, byli jsme naprosto nadšeni. Kvalitní nástroj je pro nás totiž velmi důležitý. Od samého začátku jsme si uvědomovali, že získání nového klavíru nebude snadný úkol. Záviselo to na tom, zda se zapojí veřejnost a podpoří náš projekt. Museli jsme vyvíjet obrovské úsilí a snažit se všechny zaujmout svým cílem. Nikdo z nás však nevěděl, jak to celé dopadne, a to přidávalo na napětí a vzrušení.

Podpora veřejnosti byla pro úspěch našeho projektu klíčová. Snažili jsme se zvýšit povědomí o našem cíli a významu hudebního vzdělávání na naší škole. Když se nakonec podařilo veřejnost získat na naši stranu, motivovalo nás to a my měli chuť jít dál a dál. Cíl byl ale stále v nedohlednu. 

Dne 29. 5. se naše úsilí uzavřelo. Do sbírky doputoval poslední vložený finanční obnos. Díky podpoře veřejnosti se nám podařilo získat nový klavír (křídlo) značky Petrof v hodnotě 1.099.000,-Kč pro naši školu. Byl to okamžik radosti a úlevy, který jsme si všichni velmi užili. Nový klavír nám umožní poskytnout našim studentům lepší hudební prostředí a rozvíjet jejich dovednosti. Je to vítaný přírůstek, který nám dává nové možnosti a inspiraci pro budoucnost.

Nemůžeme dostatečně vyjádřit svou vděčnost našim dárcům za jejich podporu. Snahu podpořit hudební vzdělávání na naší škole je neocenitelné. Děkujeme všem, kteří nás podpořili, a těšíme se na budoucí hudební úspěchy naší školy.

SEZNAM DÁRCŮ

Bc. Robert Balák
Městys Nehvizdy
Mgr. Jiri Urvalek
Irena Götzlová
Keramika Nehvizdy
Petr Patočka
Petr Plička
Petra Hřivnáčová
Ing. Michal Rejňák
Tomáš Nápravník
Daniel Ryvola
Mgr. Eva Vlčková
Petra Dolejšová
Radka Puchernová
Lucie Hájková
Martin Hejtmánek
Bc. Yveta Jeništa Sotonová
Aleš Háva
Hana Jarešová
Ing. Josef Egermaier
Klára Rejňáková
Ladislav Kolář
Mgr. Atanas Dandarov
Michaela Grossová
Pavel Souček
Pavlína Nápravníková
Rebrii Galyna
Romana Váchalová
Zbyněk Ptáček
Denisa Čechovská
MgA. Diana Gaálová
Marie Štrynková
Michaela Kazíková
Petra Horáková
Romana Arazimová Fistrová
Tereza Karásková
Radka Csémi
Veronika Cejpkova
Bc. Kateřina Slavíková
Tereza Heverlová
Tomáš Havlík
Ondřej Miclík

Nechte nám zprávu