Koncertní program na Adventu v Nehvizdech

2. prosince 2023

I letos jsme se v předvánočním čase připojili k setkání u ZŠ, abychom společně s organizátory zahájili advent. Sestavili jsme nabitý program, díky němuž se  na pódiu vystřídali žáci skoro ze všech předmětů hudebního oddělení. Děti předvedly fenomenální výkony ať už na bubny, flétny, klavír nebo saxofon. Podstatnou část vystoupení tvořili zpěváci, kteří svými vánočními a zimními písněmi přispívali správné atmosféře.

Za zmínku jistě stojí výkon našich maličkých Orfíků, kteří se nebojácně ukázali na svém prvním veřejném vystoupení,a byli fantastičtí. Na závěr tradičně zazpíval sbor Hunamapo v čele s paní učitelkou Magdou. Počasí bylo krásně zimní a po letech konečně nasněžilo, ale jak to tak bývá, mráz brzy zalézal pod bundy a do bot. Naši žáci ale nejsou ořezávátka a statečně vydrželi, i když jim šla pára od úst a zkřehlé prsty nechtěly poslouchat.

Moc všem děkujeme!

Žákům za odvahu a výdrž, rodičům za trpělivost, pedagogům za přípravu a podporu a korepetitoru Danielovi Kapustovi za jeho nelehký úděl při doprovázení žáků.

Přejeme Vám všem šťastné a veselé Vánoce!

foto: Daniel Holub

Nechte nám zprávu