Letní příměstský tábor Rebelové aneb Nezapomenutelná dávka uměleckého dobrodružství
  1. uspořádaný ročník 2023

S myšlenkou uspořádat  “příměšťák” jsme si pohrávali dlouho. Nápad se nám tak zalíbil, že i když jsme s organizací neměli skoro žádné zkušenosti, šli jsme do toho. Téma bylo jasné: muzikálový film Rebelové. Pro 2 skupiny dětí jsme připravili týden nabitý uměním. Tábor byl koncipován tak, aby propojil různé umělecké obory a poskytl dětem širokou škálu zážitků. Každý den tak účastníci intenzivně trénovali choreografii v tanci, herectví, zpěv a výrobu kulis. Děti si tak mohly vyzkoušet něco nového a objevit svůj potenciál v nejrůznějších uměleckých disciplínách. Byla to dřina, tvrdá práce a úsilí, které směřovalo k závěrečnému pátečnímu vystoupení. A pak to přišlo! Páteční odpoledne bylo vrcholem celého týdne. Mladí táborníci předvedli neuvěřitelný výkon, když na jevišti v sokolovně ukázali svou verzi muzikálu Rebelové. Ačkoli tréma byla cítit všude kolem, všichni byli perfektní.

Tábor nebyl pouze o tréninku a tvrdé práci. Byl hlavně o zábavě, týmové práci a času stráveném v partě bezva lidí. Jednou z nezapomenutelných chvil byla společná hra na djembe, která všem probudila rytmus v srdci. A víte, jak víme, že to děti bavilo? Třeba když po hodině intenzivního zpívání písně Ššš děti odcházely na oběd, stále dokola znělo “Akáty šumí, když padá déšť,…” A když byla přestávka, znovu a znovu tančily svou taneční sestavu, aby byla dokonalá. A že si vlastnoručně vyrobené kulisy chtěly vzít domů. Moc nás to potěšilo! Naši lektoři byli tak nadšení, že okamžitě začali vymýšlet téma na příští rok! 

Lektorky zpěvu: Andrea Hávová, Lenka Boháčová 
Lektoři výtvarky: Petra Hřivnáčová, Jiří Krystlík
Lektorka tance: Diana Gaálová
Lektor herectví: Lukáš Klíma
Hlavní organizátor: Aleš Háva
A tady jsou některé reakce samotných aktérů a jejich rodičů:
Dceři se tábor moc líbil. Nám se moc líbilo vystoupení. Obdivujeme děti, co se všechno stihli naučit. Příští rok by se dcera zúčastnila opět.
Tábor byl skvělý nejlepší na kterým jsem byla za můj život:-) rozhodně by takovéhle tábory měly pokračovat. Gábi
Skvělá parta lidí, která to s dětmi umí 🙂
Ještě jednou strašně moc děkuji! Šla bych vám pogratulovat hned po vystoupení, ale byla jsem tak naměkko, že by to nešlo:) Děti byly opravdu spokojené, a to je to nejdůležitější. To, že jste je byli schopni motivovat k docela náročné práci tak, aby je bavila – neskutečné! A vystoupení byla třešnička na dortu. Děkujeme, že to pro naše děti děláte:)
Ze srdce děkujeme za myšlenku uspořádat tento umělecký tábor! Děkujeme samozřejmě celému týmu za péči o děti a předání nových zkušeností. Myslím, že nejedna dívka se po tomto zážitku rozhodla stát muzikálovou herečkou! 😀 A samozřejmě děkujeme za nádherné zakončení, vystoupení bylo úžasné a je opravdu neuvěřitelné, kolik se dá stihnout za pět dní!!!
Cituji dceru Rozárku: „Děkuji za krásný zážitek. Byl to můj nejlepší tábor. Těším se na další rok a doufám, že jste si to s námi užili i vy.“
Ahoj milá ZUŠ, musím říct že jste udělali neskutečný kus práce s dětmi a za rekordní čas připravili nádhernou sestavu, moc se nám to líbilo a našim dětem také. 👍 
Ohromná gratulace všem dětem a velký dík všem dospělým, kteří to mají na svědomí! Vystoupení obou skupin byl proste velký zážitek! Ale hlavně, děti cely ten týden moc bavil, a to je nejdůležitější. Prý, kdyby to příští rok mohlo být na dva týdny.

Nechte nám zprávu